pożyczki dla zadłużonych

Zgodnie z definicją pożyczka długoterminowa to pożyczenie pieniędzy przez firmę pozabankową lub bank na długi okres czasu. Takie oferty są dostępne wygodnie dla każdego. Wystarczy mieć dostęp do internet poprzez komputer lub smartfon. Głównym parametrem jest okres na jaki pożyczamy gotówkę. Jeżeli jest to dłużej niż 60 dni wtedy możemy określić tą ofertę jako długoterminowa. W przypadku okresów do 45 dni – takie pożyczki nazywamy po prostu chwilówkami.

Mężczyzna z tabletem wnioskujący o pożyczkę

Pożyczki długoterminowe są dostępne na dłuższy czas. Czyli zyskujesz możliwość regulowanie swoich zobowiązań tak samo jak w przypadku tradycyjnego kredytu w banku, za pomocą co miesięcznych rat. Raty te są w większości ofert równe. Sam jednak decydujesz, co jest uzależnione od długości pożyczki ile tych rat będzie. Jeżeli więc pożyczysz pieniądze na 15 miesięcy, prawdopodobnie Twoja pożyczka będzie składała się z 15 rat. Dzięki rozłożeniu płatności w równych terminach możesz pożyczyć większa kwotę. Jest to bardzo dużą zaletą gdy planujesz jakiś większy wydatek!

Wybór pożyczki długoterminowej to trudna decyzja

Obecnie, firmy pozabankowe mogą zaproponować Ci nawet 15000zł na okres 24 miesięcy. To już duże pieniądze, które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Może to być remont mieszkania, czy zakup samochodu.

Istotnym jest fakt, że nawet posiadając zadłużenie możesz ubiegać się o taką ofertę. Firmy w różny sposób weryfikują zdolność kredytową swoich klientów. Dlatego tutaj mamy większe szanse by decyzja była pozytywna – niż w przypadku kredytu bankowego.

Decydując się na zobowiązanie dobrze jest sprawdzić wiele ofert. Szukajmy tych które posiadają najniższe RRSO – jest to wskaźnik mówiący o tym ile tak naprawdę będziemy musieli oddać. Jest on wyrażony w %. Jeżeli więc wynosi 0%, oznacza to że pożyczka jest całkowicie darmowa (spotyka się w to głównie w przypadku chwilówek).

Warto wiedzieć, że nawet zadłużeni mają szansę pożyczyć pieniądze!

Prezentujemy Ci dobre zestawienie, które warto być sprawdził:

Najlepsza pożyczka