pożyczka długoterminowa dla bezrobotnych online

Osoby nie posiadające pracy, również mogą ubiegać się o pożyczkę. Warto zainteresować się ofertami na dłuższy okres czyli nawet na 24 miesiące. Takie możliwości oferują firmy pozabankowe działające na polskim rynku. To bardzo dobra alternatywa dla kredytów bankowych gdzie weryfikacja zdolności odbywa się dużo bardziej restrykcyjnie. Warto zainteresować się pożyczkami nawet na 10000 zł gdyż za takie pieniądze możesz już zrealizować sporo swoich planów.

Oto nasza aktualna lista pożyczek długoterminowych:

Wybór nie jest prosty. Kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę decydując się na pożyczkę.

Pierwszy czynnikiem, właściwie najważniejszym dla osób bez dochodu jest koszt pożyczki. Dobrze jest wybierać oferty które są bezpłatne. Czyli całkowicie za darmo. Takie pożyczki dostępne są dla nowych klientów. Firmy chcąc przyciągnąć do siebie nowe osoby, proponują im właśnie bezpłatną pożyczkę.

Dodatkowo, istotną rzeczą jest szybka dostępność oferty. Jeżeli chodzi o czas realizacji, większość firm pożyczkowych wypłaca pieniądze praktycznie błyskawicznie. Zaraz po wydaniu decyzji kredytowej. Są jednak firmy, które działają również w środku nocy, czyli 24h na dobę. Tutaj dobrzej jest wybrać pożyczkę, gdy potrzebujesz pieniędzy wieczorem lub bardzo późno.

Zwróć uwagę na koszty. Obecnie każda oferta powinna mieć publikowane RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Im ona jest niższa tym realny koszt pożyczki jest mniejszy. Np. dla darmowej pożyczki przez internet RRSO będzie wynosiło 0%.

Najlepsza pożyczka