pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki dla zadłużonych – zgodnie z definicją jest to pożyczka długoterminowa umożliwiająca pożyczenie pieniędzy przez firmę pozabankową lub bank na długi okres czasu osobom ze słabszą zdolnością kredytową. Takie oferty są dostępne wygodnie dla każdego. Wystarczy mieć dostęp do internet poprzez komputer lub smartfon. Głównym parametrem jest okres na jaki pożyczamy gotówkę. Jeżeli jest to dłużej niż 60 dni wtedy możemy określić tą ofertę jako długoterminowa. W przypadku okresów do 45 dni – takie pożyczki nazywamy po prostu chwilówkami.

Mężczyzna z tabletem wnioskujący o pożyczkę

Pożyczki długoterminowe dla osób zadłużonych są dostępne na dłuższy czas. Czyli zyskujesz możliwość regulowanie swoich zobowiązań tak samo jak w przypadku tradycyjnego kredytu w banku, za pomocą co miesięcznych rat. Raty te są w większości ofert równe. Sam jednak decydujesz, co jest uzależnione od długości pożyczki ile tych rat będzie. Jeżeli więc pożyczysz pieniądze na 15 miesięcy, prawdopodobnie Twoja pożyczka będzie składała się z 15 rat. Dzięki rozłożeniu płatności w równych terminach możesz pożyczyć większa kwotę. Jest to bardzo dużą zaletą gdy planujesz jakiś większy wydatek!

Wybór pożyczki długoterminowej to trudna decyzja

Obecnie, firmy pozabankowe mogą zaproponować Ci nawet 15000zł na okres 24 miesięcy. To już duże pieniądze, które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Może to być remont mieszkania, czy zakup samochodu.

Istotnym jest fakt, że nawet posiadając zadłużenie możesz ubiegać się o taką ofertę. Firmy w różny sposób weryfikują zdolność kredytową swoich klientów. Dlatego tutaj mamy większe szanse by decyzja była pozytywna – niż w przypadku kredytu bankowego.

Kilka miejsc które także rekomendujemy do sprawdzenia:

  1. ratalna.com.pl – portal z dostępnymi w Polsce pożyczkami ratalnymi
  2. chwilowkanaraty24.pl/ranking/ – ranking pożyczek ratalnych, rekomendowanych i sprawdzonych

Decydując się na zobowiązanie dobrze jest sprawdzić wiele ofert. Szukajmy tych które posiadają najniższe RRSO – jest to wskaźnik mówiący o tym ile tak naprawdę będziemy musieli oddać. Jest on wyrażony w %. Jeżeli więc wynosi 0%, oznacza to że pożyczka jest całkowicie darmowa (spotyka się w to głównie w przypadku chwilówek).

Warto wiedzieć, że nawet zadłużeni mają szansę pożyczyć pieniądze!

Prezentujemy Ci dobre zestawienie, które warto byś sprawdził:

Dziękujemy, że odwiedziłeś nasz portal finansowy pozyczka-dlugoterminowa.pl
Publikujemy codziennie aktualizowane oferty, dzięki którym pożyczysz wygodnie pieniądze przez internet.

Najlepsza pożyczka