pożyczki długoterminowe dla zadłużonych

Popularność pożyczek długoterminowych również dla zadłużonych na rynku w Polsce nieustannie rośnie. Coraz więcej Polaków wybiera tego typu formę finansowania. Trzeba przyznać, że jest to wygodne rozwiązanie. Może również być doskonałą alternatywą dla tradycyjnego kredytu bankowego. Dlaczego?

Kredyt bankowy podobnie jak długoterminowa pożyczka online oferowany jest na dłuższy okres czasu. Z reguły Banki umożliwiają pożyczenie pieniędzy na czas od 3 miesięcy, do standardowo ok 5 lat. Wyjątkiem mogą być pożyczki hipoteczne – one oferowane są na dłuższy okres. Jednak w przypadku takiej oferty należy posiadać nieruchomość pod zabezpieczenie kredytu.

Pożyczka długoterminowa, jest natomiast wygodna jeszcze w kilku innych aspektach:

  • tutaj możesz zawnioskować online, całkowicie przez internet
  • pożyczasz na dłuższy okres czasu, nawet na 24 miesiące
  • spłaty dokonujesz w wygodnych comiesięcznych ratach
  • co ważne – tutaj otrzymasz duża sumę pieniędzy
  • pożyczki długoterminowe inaczej nazywane są ratalnymi (warto byś to wiedział, bo często firmy promują się jako pożyczki ratalne)
  • do uzyskania takiego finansowanie nie są wymagane zbędne dokumenty

Pozwólmy sobie omówić poszczególne punkty dobrej pożyczki długoterminowej

Zacznijmy od wygodnej możliwości ubiegania się o taką ofertę. Przede wszystkim możesz to zrobić z domu! Ale również z każdego innego miejsca. Dlaczego? Dostęp do takich ofert jest przez internet. Wystarczy więc mieć komputer z dostępem do internetu lub nawet smartfon. Wniosek złożyć możesz również o każdej porze dnia i nocy. Oczywiście w większości firmach pożyczkowych oferujących pożyczki długoterminowe zostanie on rozpatrzony dopiero rano. Można jednak sprawdzić czy dana firma nie działa przez 24h (jest to często spotykane w przypadku szybkich chwilówek – czyli pożyczek do kwoty ok 2000 zł lub max 3000 zł). Warto jednak na spokojnie złożyć wniosek, poczekać na weryfikację i rano cieszyć się pieniędzmi na swoim koncie bankowym. Przy założeniu, że weryfikacja jest pozytywna.

Okres pożyczki – czyli dobierz czas

Drugą istotną rzeczą jest okres czasu na który możemy pożyczyć pieniądze. Tutaj – jest on dość długi. Może maksymalnie wynosić, aż 24 miesiące. To już dość sporo czasu by spokojnie spłacić zadłużenie. Możesz oczywiście dopasować okres spłaty do swoich potrzeb. Czyli, może on jeżeli tylko chcesz ulec skróceniu. Przykładowo, pożyczka może trwać np. 14 miesięcy.

Spłata zobowiązania pożyczki długoterminowej – wygodne raty

Jak dokonujemy spłaty? Bardzo prosto. Decydując się na pożyczkę, po pozytywnej weryfikacji – dostaniesz harmonogram. Tutaj będziesz miał wyszczególnione poszczególne terminy kiedy należy oddawać nasze zobowiązanie. Jest to rozpisane na comiesięczne raty (równe). Należy pamiętać, by regulować nasze zobowiązania w terminie. Można dzięki temu uniknąć dodatkowych kosztów. Takich jak opłata za zwłokę, dodatkowe odsetki karnet, czy nawet skierowanie sprawy do windykacji.

Pożyczki długoterminowe, dostępne przez internet oferują możliwość pożyczenia znacznej kwoty. Sumy te sięgają w zależności od pożyczkodawcy, nawet do 15000 zł. To już duża kwota umożliwiająca realizację naszych planów oraz marzeń. Możesz dokonać zakupu samochodu, remontu mieszkania, czy pojechać na wymarzone wakacje. Możliwości jest bardzo dużo, nie warto również odkładać decyzji na później!

Firmy pożyczkowe reklamują takie oferty również jako – pożyczki ratalne. To inaczej po prostu – długoterminowa pożyczka przez internet. Dzięki temu, że rozkładasz wygodnie swoje zobowiązanie na wiele rat, nazywana ona jest często ratalną.

Zadłużenie to nie problem  – warto próbować złożyć wniosek o pożyczkę przez internet

pożyczka ratalna dla zadłużonych - rysunek tonący mężczynaJedną z głównych zalet, jest również możliwość otrzymania gotówki bez zbędnych formalności. Z reguły wystarczy mieć stały dochód, by już po chwili cieszyć się przelew na swój rachunek bankowy. Również dużo łatwiej o pożyczkę ratalną, gdy mamy zadłużenie. W przypadku banków następuje bardzo solidna weryfikacja klienta. Są sprawdzane jest aktualne kredyty, zobowiązania w BIK oraz ERIF. Dla firm pożyczkowych również, ale często nie stanowią one tak wielkiego znaczenia jak dla tradycyjnego kredytu. Warto więc próbować wnioskować w wielu firmach pożyczkowych które oferują pożyczki online, nawet mają zadłużenie. Każdy pożyczkodawca w sposób inny weryfikuje swoich klientów. Może się zdarzyć sytuacja, że w jednej firmie otrzymamy odmowę, a w innej bez problemu dostaniemy pieniądze.

Najlepsza pożyczka