pieniądze 50 zł i 100 zł

kredyt gotówkowy promocje – gdzie szukać i na co zwrócić uwagę?

Z kredytem jest podobnie jak z innymi produktami które kupujemy w sklepie. Liczy się cena. Każdy klient poszukuje najbardziej korzystnego produktu, takiego który spełni oczekiwania, a przy tym będzie tani. Nie inaczej jest w przypadku pożyczki którą chcemy otrzymać od banku lub firmy pożyczkowej.

Jest to produkt jak każdy inny dostępny dla konsumenta na rynku. Dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na koszty oraz wszystkie ważne parametry takie jak długość kredytu, wysokość raty czy całkowite opłaty dodatkowe. Jednym słowem warto szukać ofert objętych promocją i rabatami.

Dzięki dobrej decyzji podjętej przy wyborze kredytu można zaoszczędzić sporo pieniędzy. W skali kilku lat (jeżeli zdecydujemy się na taką pożyczkę) można zaoszczędzić dzięki temu nawet kilkaset złotych. Co przy i tak dużych wydatkach na której potrzebujemy gotówki jest znaczną oszczędnością.

Jak sprawdzić czy kredyt jest drogi

Pierwszą rzeczą którą należy zrobić to sprawdzić współczynnik RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Im ten współczynnik jest niższym tym wartość jest mniejsza. Informuje on nas o tym ile tak naprawdę więcej spłacimy kredytu oddając pieniądze pożyczkodawcy. W przypadku darmowych pożyczek (ma to miejsce przy niewielkich kwotach w firmach pożyczkowych) RRSO wynosi 0%, oznacza to że pożyczka jest darmowa.

Poszukiwania kredytu

kobieta oszczędności świnka skarbonkaJedną z form poszukiwania taniego kredytu jest po prostu przegląd ofert bankowych oraz ofert firm pożyczkowych. Poniżej chcąc ułatwić znalezienie kredytu który jest obecnie oferowany przez banki przedstawiamy listę. Ta lista kredytów umożliwia porównanie ze sobą kilku ofert oraz wybranie tej najbardziej dopasowanej i korzystnej.

Warto wspomnieć, że firmy pozabankowe także oferują pożyczki długoterminowe na dłuższy okres czasu, nawet do 36 miesięcy, co może być dobrą alternatywą dla tradycyjnego kredytu w banku.

Wnioskowanie o kredyt

Aktualnie ze względu na sytuację banki i firmy pożyczkowe bardzo uprościły proces ubiegania się o pieniądze. Oznacza to, że wszystkie formalności można załatwić przez internet czyli online. Wystarczy, że złożysz wniosek online, co polega na tym, że wypełnisz na stronie internetowej prosty formularz podając odpowiednie parametry kredytu i dane osobowe.

Cały proces jest bardzo prosty. Otrzymanie decyzji kredytowej trwa krótko nawet do kilku minut. Co jest bardzo wygodne!

Chcąc podjąć dobrą decyzję warto przeanalizować listę pożyczek oraz kredytów. To podpowie, z której pożyczki długoterminowej można skorzystać. Kredyt możesz otrzymać na dowolną wskazaną przez Ciebie kwotę (dużo zależy od Twojej sytuacji materialnej) na dowolny okres czasu (zazwyczaj klienci pożyczają na okres kilku lat) spłacając go w miesięcznych równych ratach.

 

Lista kredytów

Najlepsza pożyczka