pożyczka długoterminowa na dowód

Pożyczka długoterminowa na dowód jest możliwa, jednak częściej dostępne są szybkie pożyczki online są dostępne z uproszczonym dokumentowaniem. Czy jest więc możliwość pożyczenia pieniędzy posiadając tylko dowód osobisty? Tak – takie możliwości dają niektóre firmy pożyczkowe. Jest to wygodne rozwiązanie, bo nie musimy się angażować w pozyskanie zaświadczeń o zarobkach.

Co oprócz dowodu jeszcze jest wymagane przy pożyczce?

przykładowy dowód osobisty dokumentGeneralnie bardzo dużo zleży od firmy. Często firma ustala wymagane dokumenty. Jednak firmy pożyczkowe są w tym zakresie mniej rygorystyczne niż banki. W przypadku banków wymagane są dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach lub pit. Tutaj możemy otrzymać pieniądze bez zbędnych zaświadczeń.

Wymagane dodatkowo będą:

  • posiadanie numeru telefonu komórkowego
  • konieczność posiadania rachunku bankowego. Na konto w banku zostanie wypłacona Ci pożyczka, dodatkowo na podstawie konta w banku firma pożyczkowa może zweryfikować Twoją tożsamość. Często wymagane jest wykonanie tzw. microprzelewu czyli np. na 1 gr, tak aby potwierdzić swoje dane.
  • posiadanie adresu e-mail

To właściwie zbiór podstawowych danych, które musisz posiadać. Decydując się na pożyczkę długoterminową na raty, dobrze jest przejrzeć kilka ofert. Da to Ci możliwość wyboru tej najkorzystniejszej dla siebie, czyli idealnie dopasowanej. Na stronie firmy pożyczkowej sugerujemy sprawdzić w informacji FAQ lub najczęściej zadawane pytania – jakie są wymagane dokumenty. Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo czasu, w sytuacji gdyby okazało się, że jednak zaświadczenie o zarobkach jest konieczne.

Z racji tego, że pożyczki długoterminowe są udzielane na dłuższy okres czasu oraz na wyższe kwoty. Może się zdarzyć, że zaświadczenie o naszym dochodzie będzie wymagane. Jeżeli zależy Ci na tym by szybko otrzymać pieniądze możesz wybrać chwilówkę lub zapoznać się z listą pożyczek ratalnych, którą publikujemy w powiązanym artykule.

Najlepsza pożyczka